Sales Manager

(nr referencyjny: SSSM)

Łatwo nawiązujesz kontakt z Klientem? Lubisz i potrafisz sprzedawać? Posiadasz doświadczenie? Szukasz pracy, w której będziesz mógł realizować swoje pasje? Doskonale trafiłeś!

Opis stanowiska:

– aktywne i samodzielne pozyskiwanie nowych Klientów,

– nawiązywanie znaczącej ilości kontaktów telemarketingowych,

– dystrybucja ofert sprzedażowych,

– realizacja zadań i celów sprzedażowych,

– przygotowywanie prezentacji i prowadzenie spotkań biznesowych,

– utrzymywanie stałych, pozytywnych relacji z Klientami,

Oczekujemy:

– doświadczenia na podobnym stanowisku, minimum. 2-letnie doświadczenie na stanowisku sprzedażowym,

– łatwości w nawiązywaniu kontaktów i utrzymywaniu relacji biznesowych,

– nastawienie na osiąganie konkretnych celów i realizację zadań sprzedażowych, nawiązywanie wymaganej ilości kontaktów telemarketingowych,

– znajomości rynku sportowego,

– dobrej znajomości zagadnień marketingu i umiejętności ich wykorzystania,

– zdolności interpersonalnych i nienagannej prezencji,

– umiejętności pracy w zespole i zarządzania nim,

– zdolności pracy pod presją czasu,

– wzorowej organizacji pracy oraz samodzielności,

– prawo jazdy kat. B,

– znajomość języka angielskiego, zainteresowanie sportem, doświadczenie w pracy w agencjach marketingowych będą dodatkowymi atutami.

Oferujemy:

– pracę wśród młodych, energicznych osób,

– kontakt ze światem sportu: sportowcami, dziennikarzami, klubami sportowymi,

– współrealizację ciekawych projektów, pełnych wyzwań,

– swobodną i przyjazną atmosferę w pracy.

– atrakcyjne wynagrodzenie,

– możliwość rozwoju zawodowego,

– niezbędne narzędzia do pracy,

Prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

CV, list motywacyjny, referencje"