Sport Marketing & Event Manager

(nr referencyjny: SSM)

Szukasz pracy, w której będziesz mógł rozwijać swoje pasje? Interesujesz się sportem, znasz się na marketingu? Nie boisz się eventowych wyzwań? Lubisz kontakt z Klientem, a oni uwielbiają Ciebie? Doskonale trafiłeś!

Opis stanowiska:

– realizacja projektów dla Klientów w zakresie marketingu sportowego i event marketingu,

– współtworzenie planów marketingowych i strategii sponsoringowych oraz ich nadzorowanie,

– działania z zakresu public relations,

– aktywne i samodzielne pozyskiwanie nowych Klientów,

– przygotowywanie prezentacji i prowadzenie spotkań biznesowych,

– raportowanie,

– aktywne uczestnictwo w budowaniu strategii rozwoju agencji.

Oczekujemy:

– doświadczenia na podobnym stanowisku,

– wykształcenia o podobnym kierunku, mile widziane takie jak: marketing, zarządzanie, dziennikarstwo i PR,

– bardzo dobrej znajomości zagadnień marketingu i umiejętności ich wykorzystania,

– kreatywności i nieszablonowego podejścia do realizowanych projektów,

– znajomości rynku sportowego,

– zdolności interpersonalnych i nienagannej prezencji,

– umiejętności pracy w zespole i zarządzania nim,

– zdolności pracy pod presją czasu,

– wzorowej organizacji pracy oraz samodzielności,

– nastawienie na osiąganie konkretnych celów i realizację zadań sprzedażowych,

– prawo jazdy kat. B,

– znajomość języka angielskiego oraz zainteresowanie sportem będą dodatkowymi atutami.

Oferujemy:

– pracę wśród młodych, energicznych osób,

– kontakt ze światem sportu: sportowcami, dziennikarzami, klubami sportowymi,

– współrealizację ciekawych projektów, pełnych wyzwań,

– swobodną i przyjazną atmosferę w pracy.

– atrakcyjne wynagrodzenie,

– możliwość rozwoju zawodowego,

– niezbędne narzędzia do pracy,

Prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

CV, list motywacyjny, referencje"